Нікополь та німецьке місто Леверкузен починають співпрацю у форматі «партнерство солідарності»

Нікополь та німецьке місто Леверкузен починають співпрацю у ...
Картинка к: Нікополь та німецьке місто Леверкузен починають співпрацю у форматі «партнерство солідарності»

Нещодавно муніципалітет німецького міста Леверкузен висловив зацікавленість у проведенні консультацій щодо започаткування співробітництва з українським містом Нікополь. 2 березня 2023 року було проведено установчу робочу онлайн-зустріч між містами Леверкузен та Нікополь.

У зустрічі взяли участь міський голова Олександр Саюк, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Обиденна, начальник відділу міжнародного співробітництва та розвитку Сергій Дорошенко. Представники від Леверкузена: обербургомістр Уве Ріхрат, спеціаліст Департаменту партнерств Ради та міських партнерств Саша Янсен, спеціаліст з питань побратимства міст Джесіка Горончевскі.

Установчу онлайн-зустріч організовувала Сервісна служба «Міста в Єдиному світі» (SKEW) товариства EngagementGlobal (Бонн, Німеччина), яка діє за дорученням Федерального міністерства з питань економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), супроводжує німецько-українські партнерства і надає інструменти підтримки.

Для розуміння поточної ситуації в Нікополі, під час онлайн-зустрічі продемонстрували ролик про те, як наше місто живе під постійними обстрілами важкої артилерії та РСЗВ російських окупантів, як ворог намагається зруйнувати будівлі та інфраструктуру, як комунальні служби ліквідують наслідки ворожих атак.

Коментуючи ролик, Олександр Саюк зауважив, що комунальникам потрібна сучасна техніка, щоб більш оперативно прибирати уламки після влучання снарядів.

У результаті зустрічі очільники міст Нікополь та Леверкузен домовилися про співпрацю у форматі «партнерство солідарності». На цьому початковому етапі партнерства Леверкузен буде надавати посильну допомогу в тому, що найбільш актуально для Нікополя.

У подальшому, після перемоги України у війні, розв’язаної рф, Леверкузен надасть допомогу у відбудові нашого міста за європейськими стандартами. Партнерські відносини між Нікополем та Леверкузеном стануть взаємовигідними і будуть сприяти розвитку обох наших громад у сферах комунальної інфраструктури, містобудування, освіти, охорони здоров’я та довкілля тощо.

Джерело: https://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

 

Читати попередню

Рік тому війська рф захопили ЗАЕС та окупували Енергодар

Читать наступну

Релігійна громада Нікополя запускає проект по теплоізоляції вікон

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство