Нікопольці прийняли участь у Дніпровському півмарафоні

Нікопольці прийняли участь у Дніпровському півмарафоні
Картинка к: Нікопольці прийняли участь у Дніпровському півмарафоні

20 травня дощовий Дніпро став господарем 3rd «Interpipe Dnipro Half Marathon» - великого спортивного свята міжнародного рівня, організатором якого є компанія «Run Ukraine» і яке вже стало традиційним та одним з найбільших в Україні. Дана подія зібрала майже 3 тисячі учасників на всіх дистанціях під оплески 8 тисяч глядачів.

Цього року 3rd «Interpipe Dnipro Half Marathon» отримав найвищу оцінку – 5 зірок від Європейської легкоатлетичної асоціації. Це найвищий рівень сертифікації та оцінювання, який розроблений провідними фахівцями Європи.

Маршрут основної півмарафонської дистанції традиційно пролягав уздовж Дніпровської набережної, старт і фініш – на центральній Площі Героїв Майдану. У порівнянні з торішнім Дніпровським півмарафоном кількість учасників на головній дистанції збільшилась на четверть, на старт 21 кілометру вийшли 936 учасників. Цього дня до Дніпра завітали бігуни з 11 країн: України, Білорусі, Франції, Німеччини, Ізраїлю, Італії, Польщі, Туреччини, США, Об'єднаних Арабських Еміратів та Індії.

Усі фінішери головної дистанції отримали пам’ятні медалі, прикрашені козацькою чайкою, що символізує славетну історію цього міста. Окрім фінішерів головної дистанції, медалі отримав кожен учасник естафетного забігу, які цього року виконані у вигляді сходинок та символізують те, що для досягнення своєї мети команді потрібно здолати шлях вгору.

Окрім півмарафонської дистанції, учасники змагалися і у інших індивідуальних (5 км і 2 км) та естафетних забігах 1х10 км+1х11,0975 км та 3х5км + 1х6,0975 км. Взяти участь у події міг кожен охочий незалежно від віку. Під час Дніпровського півмарафону відбувся забіг «Family Run», участь у якому могли брати сімейні команди у будь-якому складі. Також традиційно відбулися дитячі забіги на дистанціях: 1000 м, 500 м та 100 м. У рамках 3rd «Interpipe Dnipro Half Marathon» забіг на 2 км був благодійним, його метою був збір коштів на реабілітаційне обладнання для Дніпровської обласної дитячої клінічної лікарні.

Унікальність заходу полягала ще й в тому, що він виходив за межі міста, адже у рамках підготовки до півмарафону, усі охочі могли безкоштовно відвідувати тренування «Open Run Day» у чотирьох містах Дніпропетровської області: Дніпрі, Нікополі, Кам’янському та Новомосковську (відкриті тренування, відбіркові старти та тестові забіги Long Training).

Не обійшлось на цьому святі бігу і без нікопольців – понад 30 чоловік, які представляли ТОВ «Інтерпайп Нікотьюб» пробігли різні дистанції. Серед учасників дійства були і працівники відділу з питань спорту управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради та директор КЗ «ДЮСШ №1», які успішно здолали основну дистанцію – 21 кілометр. Тим самим зробили все, щоб популяризувати спорт власним прикладом.

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Участь у дитячому фестивалі з дзюдо

Читать наступну

Що потрібно знати про змій, коли відпочиваєш на природі

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство