Нікопольці знову відвідали виставку популяризації українського мистецтва

Нікопольці знову відвідали виставку популяризації українського ...
Картинка к: Нікопольці знову відвідали виставку популяризації українського мистецтва

Після спекотного і насиченого клопотамиліта, приємний подих осені, ненастирливо нагадуючипро розмірений темп життя,надихає на прекрасне. Кожного року золотоволоса приходить до нас із різноманітними святами, цікавими конкурсами, різнобарвними концертами, а шанувальники живопису, декоративно-прикладного мистецтва та вишивки неодноразово відвідують не лише краєзнавчий музей.

Під кінець вересня у Палаці урочистих подій пройшла III українська виставка «Легіт», мета якої – підтримка та популяризація національного мистецтва. На ній нікопольці знову мали нагоду насолодитися творінням рук майстрів рідного міста: Наталії Будникової, Наталії Царенко, Світлани Скрипник, Маїй Грицулі, Людмили Марамзіної, Марини Щученко, Наталі Мороз, Валентини Шарантай, Людмили Тарасенко, Валентини Гапоненко, рекордсменки України,однієї з організаторів свята Яни Кулєшової. Нам є ким та чим пишатися – нещодавно наша ГО «Золота нитка Нікополя» виставляла свої роботи в Німеччині (м. Брауншвейг).

А ще, за сприянням директора ТОВ «Кривбас ТБ» Антона Потопи і директора центрального виставкового залу м. Кривий Ріг Дмитра Ситника (митцями за сумісництвом), всі присутні знайомилися з неперевершеними полотнами художників Криворіжжя: українського живописця, педагога, автора наукових статейВіктора Мішуровського, що працює в жанрі імпресіонізм і реалізм. Його шедеври прикрашають приватні колекції в Україні, Польщі, Німеччини, Франції, Італії, Англії, Канаді, США, Японії, Нігерії; Олександра Юрченка – живописця, педагога, завідувача художнім музеєм факультету мистецтв Криворізького Державного педагогічного університету; живописця Віктора Маклока, який створював переважно жанрові картини на історичну тематику в реалістичному стилі,та інших художників.

Взагалі на виставці було представлено понад 50 робіт міжнародного рівня, тож ніяка сила не могла змусити відірвати погляди від полотені вишивок з відображенням природи у різні пори року, квітів, щоденного побуту людей, а також від нової техніки мистецтва – нанесення вишивки на фото.

Кожен індивід приходить на Землю для створення чогось мальовничого, дивовижного, величного. Сіємо зернята творчості разом.

Джерело: https://nikopolnews.net/

Читати попередню

«Опломбированные» северяне в Никополе массово отказываются от газа

Читать наступну

В Покрові виготовляють крафтові сири з молока нубійських кіз

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство