Нікопольців злякав вибух. Що це було?

Нікопольців злякав вибух. Що це було?
Картинка к: Нікопольців злякав вибух. Що це було?

19 лютого багато хто з нікопольців у різних частинах міста відчули потужний вибух. Більше того, його свдками стали також мешканці сусідніх Придніпровського (Дніпровський напрямок), Олексіївки (Криворізький напрямок), Покровського та Марганцю.

Серед найвірогідніших причин, озвучених у фейсбуці – надзвуковий літак та внештатна ситуація на ЗАЕС (що знаходиться у 10-кілометровій зоні від Нікополя).

Прес-служба нікопольської міськради прокоментувала ситуацію так:

«Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради повідомляє, що за інформацією з достовірних джерел гучний звук, схожий на хлопок чи на вибух, який чула годину назад переважна більшість мешканців Нікополя, спричинений бойовим літаком МІГ-29 Збройних Сил України, який пролітав над територією нашого міста.
Життю та здоров'ю мешканців нічого не загрожує».

Еколог Юрій Бабінін, що присвятив багато років проблемі впливу на довкілля атомної енергетики і ЗАЕС, зокрема, повідомив, що він зв’язався зі станцією, де його завірили, що у них все у нормі. У той самий час еколог констатував, що поблизу розташування такого стратегічного об’єкту як атомна станція заборонені будь-які військові вчення. Тому не зрозуміло, що то був за надзвуковий літак.

Алёна Зинченко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Де в Нікополі можна отримати ліки безкоштовно?

Читать наступну

Ієромонах Меркурій (Скороход) про Великий піст і його значення

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство