Нікопольці вийшли на акцію «За чисте довкілля»

Нікопольці вийшли на акцію «За чисте довкілля»
Картинка к: Нікопольці вийшли на акцію «За чисте довкілля»

6 квітня в межах Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» у загальноміській толоці взяли участь понад 500 чоловік. Це представники виконавчого комітету Нікопольської міської ради, комунальних підприємств, державних установ, громадських організацій та небайдужі нікопольці.

Учасники загальноміського суботника привели до ладу парки, сквери, вулиці та прибудинкові території.

Студенти Нікопольського факультету «Одеської юридичної академії» разом з працівниками аварійно-рятувальної служби влаштували прибирання на міському пляжі.

Територію на перетині вулиць І.Богуна та Кармелюка разом з благочинним церков Нікополя та Нікопольського району УПЦ КП ієромонахом отцем Меркурієм прибирали представники «Волонтерської команди «Ветерани Афганістану», ГО «Спілки ветеранів бойових дій Нікопольщини», ГС «Асоціації учасників бойових дій Нікопольщини» та козацьких організацій міста.

Що ж стосується комунальників, які займаються прибиранням на вулицях нашого міста постійно, під час акції «За чисте довкілля» представники обслуговуючих компаній та комунальних підприємств міста працювали в посиленому режимі.

Весняне прибирання для ТОВ «КК «ДомКом Нікополь» і ТОВ «Ніко-АРС» щорічно полягає в очищенні та вивезенні мулових відкладень на дорогах, а також у побілці бордюрів по зовнішньому периметру дислокації обслуговування житлових будинків. Однак, підтримують чистоту працівники обслуговуючих компаній і на інших територіях міста. 6 квітня «Ніко-АРС» прибирали у сквері «Визволення», що знаходиться в старій частині міста. Раніше обслуговуюча компанія висадила тут молоді дерева, тож постійно за ними доглядає. Загалом, за останній місяць під час прибирання працівники «Ніко-АРС» вивезли майже 20 тракторів сміття.

Працівники КП «Міськавтодор-1» цього дня прибирали головні дороги міста, КП «Ритуальна служба» та КП «Нікопольтеплоенерго» наводили порядок на алеї по вулиці Каштановій і у сквері «Незалежності» відповідно. Також тут очистили та побілили бордюри.

Долучилися до прибирання міста і працівники Нікопольської міської ради. Вони зібрали 20 кубометрів сміття та гілок в парку «Перемоги» та висадили 26 дерев породи платан поблизу пам’ятника «Захисник України» і в сквері «Молодіжний» за будівлею міської ради.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

В Марганце вафельные конфетки забрали правую руку кондитера

Читать следущую

Кращі черлідери Нікополя навчаються в гімназії № 15

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие