Нікопольці взяли участь у форумі громадських проектів

Нікопольці взяли участь у форумі громадських проектів
Картинка к: Нікопольці взяли участь у форумі громадських проектів

Вперше у місті запроваджено програму «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Нікополь на 2016-2020 роки», на реалізацію якої у бюджеті міста передбачено 300 тис. грн. на 2017 рік.

У рамках цієї програми кожен, хто має ідею для покращення міста, але не має можливості на її реалізацію, може втілити свій задум у життя за кошти з міського бюджету.

Благодійним фондом «Нікополь туристичний» при фінансуванні Німецького товариства з Міжнародного співробітництва GIZ та у співпраці з місцевою владою було впроваджено проект: «Супроводження впровадження бюджету участі у м. Нікополь задля покращення якості життя мешканців міста і розвитку громадянського суспільства».

У рамках цієї співпраці 20 травня у Палаці урочистих подій відбувся «Форум громадських проектів».

На заході були присутні представники місцевої влади, громадських організацій, автори проектів та зацікавлені у розвитку нашого міста нікопольці. Протягом семінару учасники мали змогу ознайомитися з основами впровадження проекту партиципаторного бюджетування та досвідом інших міст України, що успішно його реалізували. Для учасників форуму також провели практичні заняття з написання проектів.

Тож, кожен нікополець віком від 18 років має можливість реалізувати свій проект, що передбачає покращення благоустрою міста або іншу ідею із покращення життя у Нікополі. Громадяни подають проекти на фінансування з Бюджету участі, гранична вартість одного проекту – не більше 15 000 грн.

Свої проектні ідеї можна подати у формі заповненої Заявки з 1 по 31 травня. Скачати форму Заявки із додатками, а також інструкцію із їх заповнення можна на сайті проекту: https://nikopolcharity.wixsite.com/pbnikopol .

Спосіб подання Заявки із Додатками: електронною поштою у вигляді відсканованого оригіналу за адресами: inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua та mrada_economika@i.ua (з темою листа «Бюджет участі») чи принести особисто у паперовому вигляді до відділу економічного аналізу та прогнозування управління економічної політики Нікопольської міської ради по вул. Електрометалургів, 3 (каб. 30/1) з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45 (обідня перерва з 13.00 до 13.45).

Відібрані проекти виставляються на голосування для всіх членів територіальної громади (голосування відбуватиметься на сайті http://initiativ.e-dem.in.ua/nikopol та традиційним способом у бібліотеках міста та у міськвиконкомі – приблизно з 19 червня по 2 липня).

Проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів, фінансуються з Бюджету участі міста та реалізовуються профільними виконавчими органами місцевої влади впродовж 2017 р.

Заявки приймаються до 31 травня 2017 року.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

Силовики получили материальную поддержку, а предприниматели – фиксированные ставки

Читать следущую

Нікополь пам’ятає про закатованих жертв політичних репресій

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие