Нікопольців об’єднала вишиванка. ФОТО

Нікопольців об’єднала вишиванка. ФОТО
Картинка к: Нікопольців об’єднала вишиванка. ФОТО

18 квітня в Україні відзначали свято національних традицій та української культури – День вишиванки. У Нікополі святкування розпочалося на площі Незалежності, де зібралися жителі міста різного віку у вишитих сорочка, щоб пройти урочистим Парадом вишиванок.

У різнобарвній ході під прапорами України та нашого міста пліч-о-пліч крокували школярі, студенти, пенсіонери, громадські активісти, депутати міської ради, учасники бойових дій в зоні АТО, козаки та всі, хто плекає у своєму серці любов до рідного краю та його традицій.

Вишиванкова хода, співаючи українські пісні, прямувала до площі навпроти будівлі міської ради.

На знак шани справжніх патріотів – героїв, які захищають наше мирне життя у зоні проведення АТО та пам’яті про воїнів, які загинули, міський голова Андрій Фісак, священнослужителі УПЦ КП, ветерани АТО та інші небайдужі жителі міста поклали квіти до пам’ятника «Захисник України».

Здавна, вишиванка для українців була не лише національною святинею, а й оберегом, який захищав від усього злого. Тому з нагоди цього свята місцеві школярі підготували різноманітні обереги для нікопольських воїнів, які покинули рідні домівки та захищають кордони нашої держави у зоні проведення анти-терористичної операції. Вже незабаром солдати на передовій отримають ці подарунки, сповнені підтримкою та вірою у перемогу.

Парад вишиванок на площі навпроти будівлі міської ради зустрічали творчі колективи міста з яскравими виступами, серед яких були і вихованці вокальної студії «Рін Сен». Юні таланти акапельно виконали гімн України.Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

Нікопольські баскетболісти - срібні призери фіналу ВЮБЛ

Читать следущую

Нікопольському краєзнавчому музею 98 років

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие