Нікопольська поліція навідалася в гості до «складних» сімей

Нікопольська поліція навідалася в гості до «складних» сімей...
Картинка к: Нікопольська поліція навідалася в гості до «складних» сімей

Минулого тижня співробітники Нікопольського відділу поліції спільно із працівниками центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді Нікопольської районної ради провели профілактичні рейди, під час яких відвідали неблагополучні сім’ї, діти в яких опинилися в складних життєвих обставинах.

Зокрема правоохоронці побували в селах Першотравневому та Чистополі. Співробітники поліції та соціальних служб провели роз’яснювальні бесіди з батьками щодо неможливості вчинення насильства в сім’ї, важливості здорового способу життя, про необхідність виховання в дітях соціально адаптованої, законослухняної особистості. З дітьми поліцейські провели бесіди виховного характеру.

Під час перевірки були виявлені факти неналежного виконання батьками своїх прямих обов’язків щодо виховання дітей. Відносно батьків склали адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 184 Кодекси України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, їх замінюючими, обов’язків по вихованню дітей).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Джерело: https://nikopolnews.net

Читати попередню

В Никополе появился новый пункт выдачи биометрических загранпаспортов

Читать наступну

Польский журнал «Newsweek» посвятила статью никопольскому биг-борду

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство