Нікопольські поліцейські під час рейду знову виявили неліцензійний алкоголь.

Нікопольські поліцейські під час рейду знову виявили неліцензійний ...
Картинка к: Нікопольські поліцейські під час рейду знову виявили неліцензійний алкоголь.

Отримавши інформацію про торгівлю в центрі міста нелегальним алкоголем, поліцейські провели рейд під час якого склали два адміністративних протоколи і вилучили 120 бутилок.

Так,10 квітня дільничні інспектори Нікопольського відділу поліції виявили металеву споруду обладнану під кафе, з назвою «24 кафе», біля будинку по вул. Шевченко,189. Там здійснювали продаж алкогольних напоїв без відповідної ліцензії, в нічний час через віконечко алкоголь продавали на розлив. Поліцейські також виявили відсутність будь-яких документів.

За даним фактом було складено два адміністративні протоколи за ч.1 ст.156 КупАП за продаж алкоголю без ліцензії та ч.1 ст.155 КупАП за відсутність куточка споживача.Такі рейди поліція буде проводити й надалі.

Нікопольська поліція звертається до громадян з проханням повідомляти про будь-які факти торгівлі спиртними напоями або тютюновими виробами без відповідних документів чи торгівлю алкоголем в розливному вигляді до місцевих відділів поліції або за телефоном «102» (066) 331-74-23 або електронною поштою gogumwd@gmail.com


Нікопольський ВП ГУНП в Дніпропетровській області

Читать предыдущую

На лаві підсудних раніше судимі чоловіки за вбивство свого товариша

Читать следущую

Жители Покрова взяли в заложники работников Горгаза. ВИДЕО

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие