Нікопольські робототехніки готуються до змагань «Роботрафік-2020»

Нікопольські робототехніки готуються до змагань «Роботрафік-2020»...
Картинка к: Нікопольські робототехніки готуються до змагань «Роботрафік-2020»

Гурток робототехніки відкрився в Нікополі минулого року. Спочатку там працювало дев’ять груп. На сьогодні гурток вийшов на новий рівень і це вже майже школа робототехніки під назвою NikoBots.

– Це 18 груп, які включають в себе робототехніку на основі Ардуіно, робототехніку на основі LEGO Mindstorms, гуртки інформаційних технологій з програмування на мові Python та мові Scratch, а також гуртки 3D моделювання, – розповідає керівник гуртка робототехніки Оксана Скрипник.

Зараз нікопольські робототехніки готуються до обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Роботрафік-2020». Змагання проводяться в різних категоріях і в різних вікових групах.

Молодша група роботехніків буде приймати участь в «Гонках по траєкторії». Наразі вихованці цієї групи створюють технічні засоби пересування з конструктора LEGO Mindstorms та програмують їх так, щоб вони могли якнайшвидше проїхати криволінійну траєкторію у вигляді чорної лінії. У змаганнях візьмуть участь тільки найкращі наробки, тому кожен юний винахідник намагається домогтися найкращого результату. Для цього в нагоді стануть конструкторські навички та знання з програмування.

Змагання обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Роботрафік-2020» відбудуться 6 грудня, тож у нікопольських робототехніків ще є час на удосконалення своїх наробок.

Про наробки старшої групи нікопольських робототехніків ми розповімо наступного тижня.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

В Никополе нужна помощь учительнице

Читать наступну

В Никополе в обмотанной пленкой коробке нашли двух щенков

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство