Нікопольські рятувальники отримали нагороди та спеціалізований сучасний автомобіль

Нікопольські рятувальники отримали нагороди та спеціалізований ...
Картинка к: Нікопольські рятувальники отримали нагороди та спеціалізований сучасний автомобіль

У четвер, 12 листопада 2020 року, на території 28 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області відбувся урочистий захід.

За сміливі та рішучі дії під час ліквідації надзвичайних ситуацій на території Нікополя та Нікопольського району, а також за досягнення високих результатів у службовій діяльності Подяку Головного управління отримали п’ять співробітників Нікопольської пожежної частини. Їх вручив начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, генерал-майор служби цивільного захисту Андрій Кульбач.

Також за сміливі рішучі дії під час ліквідації надзвичайних ситуацій на території Нікополя та Нікопольського району, за досягнення високих результатів у службовій діяльності Грамоти міського голови отримали три співробітники Нікопольської пожежної частини. Їх вручив заступник міського голови Юрій Сокол.

Крім того, Грамоту міського голови отримав Андрій Кульбач за вагомий внесок у розвиток матеріально-технічної бази Нікопольської пожежної частини та підвищення рівня захисту населення та об’єктів на території Нікополя від пожеж та надзвичайних ситуацій.

Голова правління – Генеральний директор ПАТ «Нікопольський завод феросплавів» Володимир Куцин подарував нікопольським рятувальникам сучасний телевізор.

Головною подією стало отримання спеціалізованого аварійно-рятувального автомобіля Ford Ranger в рамках виконання Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні. Відповідний сертифікат вручив начальнику Нікопольської пожежної частини, підполковнику служби цивільного захисту Денису Соловйову Андрій Кульбач.

Цей автомобіль укомплектований необхідним сучасним аварійно-рятувальним обладнанням та спорядженням для екстреної евакуації постраждалих в ДТП з автотранспорту, а також надання першої домедичної допомоги, що дозволить значно підвищити оперативність та ефективність дій рятувальників під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

До того ж, отриманий автомобіль зможе оперативно доставити особовий склад та спеціальне устаткування дорогами всіх категорій з максимальною швидкістю до місць проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт та виникнення дорожньо-транспортних пригод.

Вже наступного тижня співробітники Нікопольської пожежної частини пройдуть навчання для роботи з обладнанням, після чого отриманий автомобіль стане в бойовий розрахунок і буде виконувати завдання за призначенням.

Джерело: Прес-служба Нікопольської міської ради

Читати попередню

Помогите спасти жизнь Артему Сидоренко

Читать наступну

Григорий Варжеленко стал почетным гражданином г. Никополь

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство