Нікопольські спортсмени найсильніші та талановиті!

Нікопольські спортсмени найсильніші та талановиті!
Картинка к: Нікопольські спортсмени найсильніші та талановиті!

Дві вихованки ДЮСШ №1, Кравченко Камілла 2013 р.н та Кравченко Інесса 2014 р.н., 11 лютого в місті Отепя (Естонії) зайняли вищу сходинку п'єдесталу пошани на Відкритому чемпіонаті Отепя з художньої гімнастики 2023. Наші вітання спортсменкам та їх тренеру Олесі Король.

Також, 11 лютого в місті Букстехуде (Німеччина) пройшов турнір з дзюдо «Кубок McDonald». Вихованець НДЮСШ «Трубник» Сотніков Максим (2014 р.н.) серед юнаків U-11 в ваговій категорії 42 кг. став срібним призером змагань. Вітаємо Максима та його тренерів-викладачів Володимира Задорожного та Олександра Темураєва з успішним виступом!

Окрім того, 17 лютого у Києві на відкритому чемпіонаті з художньої гімнастики «Mickey cup-2023», вихованка ДЮСШ «Електрометалург» Дар’я Ващенко виборола золоту нагороду.

Також, на змаганнях з художньої гімнастики Wintercup 2023 Wiesloh у Німеччині взяли участь одразу дві вихованки ДЮСШ «Електрометалург» Анастасія Марченко (2010 рік народження) і Олександра Грішина (2008 року народження). Юні гімнастки посіли 4 місце. Вітаємо наших спортсменів та їх тренера – Наталю Луньову.

Працюємо і перемагаємо разом!

Все буде Україна!

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

За 11 місяців міська влада передала захисникам України 17 одиниць техніки, генератори та інше необхідне обладнання

Читать наступну

20 лютого Україна вшановує пам'ять героїв Небесної Сотні

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство