Нікопольські тенісисти тричі срібні призери змагань у Запоріжжі

Нікопольські тенісисти тричі срібні призери змагань у Запоріжжі...

З 03 по 05 листопада відбувся II-ий відкритий рейтинговий чемпіонат Запоріжжя з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2002-2004, 2005 рр.н. і молодше. У змаганнях взяли участь 24 команди (всього понад 80 спортсменів) з різних міст Запорізької, Дніпропетровської областей та міст Харкова і Маріуполя.

КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь-98» взяла участь в цих змаганнях, виставивши дві команди 2002-2004 рр.н. і 4 команди 2005 р.н. і молодше. Змагання проходили у цікавій спортивній боротьбі і супроводжувалися об'єктивним суддівством і настроєм. Команди нікопольських тенісистів з гідністю виступили на чемпіонаті, ставши тричі срібними призерами: команда дівчат 2002-2004 рр.н. в складі Марії Вечері і Вікторії Спіріної, команда дівчаток 2005 р.н. і молодше в складі Олени Куренної і Анни Дерлюк і команда хлопчиків 2005 р.н. і молодше в складі Антона Дерлюка, Олександра Міраєвського і Андрія Корзуна.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів-викладачів з настільного тенісу Світлану Братік і Надію Брус з успішним виступом!

Джерело nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Танцюристи Нікопольського міського центру бально-спортивного танцю «Лідер» виступили у Дніпрі

Читать наступну

Увага! ГУ ДФС у Дніпропетровській області попереджає про активізацію шахраїв, які діють під виглядом працівників фіскальної служби

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство