Нікопольські юнаки поповнили лави ЗСУ

Нікопольські юнаки поповнили лави ЗСУ
Картинка к: Нікопольські юнаки поповнили лави ЗСУ

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 24 лютого 2017 р. № 44/2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 роц» з 01 квітня по 30 травня цього року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

24 квітня у Нікопольському об’єднаному міському військовому комісаріаті проводжали 37 юнаків цього весняного призиву на службу до лав Збройних Сил України. Під час урочистостей з цієї нагоди з напутнім словом і побажаннями до майбутніх солдатів звернувся нікопольський воєнком Геннадій Тарасюк. Він побажав призовникам гідно пройти весь шлях навчання в лавах української армії та повернутися додому справжніми захисниками України.

Також до побажань долучився і заступник міського голови Андрія Фісака - Юрій Сокол, який насамперед подякував батькам призовників за виховання хоробрих синів, а юнакам побажав легкої служби і швидкого повернення до рідних домівок змужнілими та вірними своїй Батьківщині.
Нікопольські юнаки проходитимуть строкову службу в сухопутних військах Збройних сил України та у лавах Національної Гвардії.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

Скликання 19-ї (позачергової) сесії міської ради VІІ скликання

Читать следущую

Прекрасных никопольчанок стало больше во всех отношениях

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие