Нікопольський медичний центр реабілітації дітей збирає кошти на аудіометр. ВІДЕО

Нікопольський медичний центр реабілітації дітей збирає кошти ...

З 2012 року Нікопольський медичний спеціалізований центр реабілітації дітей допоміг тисячам малюків. Тут для маленьких пацієнтів складають індивідуальну програму курсу реабілітації. Спеціалісти викладаються по повній, аби забезпечити дітям максимальний інтелектуальний, психічний і фізичний розвиток для зменшення обмежень їх життєдіяльності.

Реабілітаційний центр має чимало сучасного обладнання, але зараз їм дуже потрібен аудіометр. Це прилад для точного вимірювання гостроти слуху. Новонародженим повинні проводити скринінг слуху в пологовому будинку, але дуже часто малюки надходять до центру без цих даних. Дитина, якій вчасно продіагностують слух та виявлять проблему, матиме нормальний розвиток, спілкування з однолітками та зможе навчатися у звичайній школі.

Для того, щоб придбати цей прилад, потрібно 180 тисяч гривень. Благодійний фонд “Дітям Нікополя” оголосив збір на нього ще у травні. До ініціативи долучилися чимало благодійників, але, на жаль, сума ще не зібрана.

Важливий кожен, навіть найменший, внесок. Тож долучайтеся до доброї справи заради дітей. При оплаті обов’язково вказувати у призначенні платежу “Зайчики-слухайчики”.

UA113052990000026004060733219
ЄДРПОУ 37338281
№ картки 5169 3305 1825 7016 (картка відкрита на ім'я директора фонду Горбаненко Маргариту Миколаївну та прив’язана до рахунку Фонду, картка відкрита саме для благодійних внесків).

Джерело: https://www.prikhist.com/

Читати попередню

Мій телефонний друг: в Україні стартував проєкт телефонної підтримки людей, які опинилися на самоті

Читать наступну

Реконструкция моста под Никополем обойдется в 500 миллионов гривен

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство