Нікополь – перша гетьманська столиця

Нікополь – перша гетьманська столиця
Картинка к: Нікополь – перша гетьманська столиця

29 листопада відбулося чергове засідання громадської ради при Нікопольському міському голові, на якому обговорювалися стан та перспективи історико-культурного  розвитку Нікополя. Тут були присутні депутати, історики, архітектори, бібліотекарі, представники закладів культури.
        
Звертаючись до учасників заходу, міський голова Руслан Токар зазначив, що наше місто може пишатися своєю історією, тож ми повинні якомога повніше розкривати і використовувати даний потенціал. Руслан Іванович висловив впевненість у тому, що Нікополь має всі підстави, аби ввійти до міжнародних екскурсійних туристичних маршрутів.

Після цього було розглянуто проект концепції «Перша Гетьманська Столиця». Дана програма передбачає створення сучасної туристичної інфраструктури в Нікополі – єдиного міста в Україні, яке походить від унікального центру державотворення - Микитинської Січі. За цим проектом заплановано реконструкцію площі імені Б. Хмельницького, благоустрій набережної Каховського водосховища, перетворення парку Перемоги на історико-культурну зону. До речі, вже створено першу робочу групу з підготовки даного проекту.

Також було обговорено сучасний стан музейної, бібліотекарської справи, досягнення у сфері культури. Всі доповідачі зазначили, що останнім часом спостерігається позитивна динаміка щодо розвитку міста.

По закінченню засідання було прийнято резолюцію громадської ради,  яка сприятиме подальшому історико-культурному розвитку Нікополя.

Аліна ТИМОЩУК

Источник: Никопольская правда

Читать предыдущую

Пройшов міжнародний турнір з бадмінтону

Читать следущую

Настя Петрик стала победительницей Евровидения - 2012.

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие