• 19 сентября 2021

Нова амбулаторія на вулиці Княжій. ФОТО

Нова амбулаторія на вулиці Княжій. ФОТО
Картинка к: Нова амбулаторія на вулиці Княжій. ФОТО

4 травня по вулиці Княжій, 105 відкрили нову амбулаторію. До цього на мікрорайоні вже був медичний заклад, проте він був розділений на два окремі приміщення, що призводило до певних незручностей. За словами головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Валентини Горяної, наразі амбулаторія оснащена всім необхідним медичним обладнанням, тут є гінекологічний кабінет, маніпуляційна та кабінет для щеплень. На облаштування амбулаторії було використано більше одного мільйона гривень державної субвенції. Не обійшлося без допомоги міського голови Андрія Фісака, а також депутатів, меценатів та спонсорів. Так, були проведені всі необхідні комунікації, яких у приміщенні не було більше 10 років.

Присутні гості прийшли не з пустими руками, вони подарували такі необхідні для належної роботи амбулаторії подарунки. Міський голова Андрій Фісак вручив завідуючій сертифікат на спеціальний холодильник для препаратів. Депутат нікопольської міської ради Михайло Донець, голови Благодійних Фондів «Дітям Нікополя» та «Нове життя» також прийшли з необхідними подарунками.

Також слід зазначити, що медичний персонал цієї амбулаторії буде обслуговувати майже 7 000 пацієнтів, 150 з яких жителі модульного містечка.
Як зазначив в своєму вітальному слові міський голова Андрій Фісак, розвиток та підтримка первинної медицини у місті є одним з найпріорітетніших завдань, які стоять перед владою. В найближчих планах побудувати амбулаторію в селищі Північне.

Источник http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

Нікопольські депутати проголосували за зміни до бюджету

Читать следущую

Никопольчан поймали с марихуаной

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие