Нові спортивні та ігрові майданчики в Нікополі встановлені за рахунок Бюджету участі

Нові спортивні та ігрові майданчики в Нікополі встановлені за ...
Картинка к: Нові спортивні та ігрові майданчики в Нікополі встановлені за рахунок Бюджету участі

В цьому році в Нікополі за кошти з місцевого бюджету встановлено близько 70 дитячих спортивно-ігрових майданчиків! В тому числі і в рамках конкурсу Бюджету участі. Тож у маленьких нікопольців з’явилась чудова можливість грати на свіжому повітрі в рухливі ігри, і, звичайно ж, спілкуватися з однолітками, прямо у дворах своїх будинків. Ось деякі з прикладів.

Будинки № 57, 59 та 59/а по вулиці Пилипа Орлика були побудовані наприкінці 50-х років минулого століття. За радянських часів майже кожен мешканець багатоквартирних будинків робив собі погреб, тому весь двір тут був вщент заповнений цими спорудами. Гратися дітям було ніде. В решті решт, люди вирішили засипати старі підвали та навести лад біля свої будинків.

На території, що звільнилася, люди мріяли зробити майданчик для дітей. Для здійснення мрії, вони прийняли участь в Бюджету участі-2018. Проект дитячого ігрового майданчика став одним з переможців і на подвір’ї цих будинків з’явилися гойдалки та дитяча гірка. Також були придбані та встановлені спортивний комплекс і лавочки.

Теж в рамках програми «Партиципаторне бюджетування-2018» у дворі будинку № 42/а по вулиці Електрометалургів з’явився новий спортивний майданчик.

– Проект «Вуличний м’яч» підтримали понад 200 осіб і ми здобули перемогу, – розповідає голова ОСББ Марина Пушинська. – В рамка цього проекту, реалізованого за кошти з місцевого бюджету, встановлено стіл для гри в настільний теніс, спортивний комплекс, а навесні ще будуть встановлені стійки для гри у волейбол. Хочеться зробити прилеглу територію нашого будинку більш упорядкованою, щоб було місце для занять спортом не тільки дітям, а й людям старшого віку.

Тож, натхненні гарним результатом, нікопольці й надалі налаштовані упорядковувати території біля своїх будинків.

Джерело: Прес-служба Нікопольської міської ради

 

Читати попередню

Будьте уважні при купівлі та використанні піротехнічних виробів

Читать наступну

История успеха от Елены Антоновой

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство