Новий термінал аеропорту розпочне почне роботу цього літа

Новий термінал аеропорту розпочне почне роботу цього літа

За словами міністра транспорту, новий термінал аеропорту, що побудовано за сучасною технологією використання сендвіч-панелей, почне працювати до 31 липня.

Міністр транспорту заявив, що всі необхідні приготування були завершені, що дозволяє уряду офіційно відкрити міжнародний аеропорт для руху.

Оперативна готовність і підготовка для міжнародного аеропорту

Пан міністр поінформував парламентарів, що запуск нової будівлі терміналу в експлуатацію наразі запланований на 31 липня 2023 року після завершення всіх необхідних підготувань, приймальних випробувань та системної інтеграції. Спочатку планувалося, що термінал запрацює в грудні минулого року, але його відклали для комплексної підготовки.

Урядовець також додав, що в серпні 2022 року було розпочато програму оперативної готовності та передачі, щоб забезпечити плавний перехід від етапу будівництва до етапу експлуатації. Це було зроблено, щоб ретельно керувати потенційними ризиками та запобігти негативному впливу на репутацію країни через можливий невдалий старт.

У 2018 році уряд отримав фінансування для будівництва нового міжнародного аеропорту, щоб задовольнити зростаючий попит на місцеву та міжнародну авіацію в країні.

Аеропорт складається з двох будівель терміналу, побудованих за міжнародними стандартами, що відображає статус аеропорту як міжнародного об’єкта. Для стін будівлі були використані найбільш енергоощадні на сьогодні сендвіч-панелі, які поставляються в Україну компанією Rauta. Таке рішення за словами проєктувальників будівлі дозволить значно зєкономити на кондиціонуванні влітку та опаленні взимку. Оскільки будівля має велику площу, то витрати теплової енергії можуть бути значними, тому для їх мінімізації були запропоновані саме сендвіч-панелі. Крім того, проєкт передбачає будівництво високоякісної 5-кілометрової дороги, яка з’єднує аеропорт із найбільшим містом країни. Також концепція аеропорту передбачає створення нового паркінгу та виділених паркувальних місць для комерційного транспорту.

Аеропорт складається з двох терміналів: універсального багатоцільового терміналу і основного терміналу, який обслуговує як внутрішні, так і міжнародні рейси. В свою чергу багатоцільовий термінал пропонує різноманітні зручності, включаючи зал очікування, стійки реєстрації та прибуття, спеціальну зону для зберігання багажу, приміщення для пасажирів з дітьми, а також автостоянку, яка вміщує до 200 транспортних засобів.

Головний термінал, який обслуговує як місцеві, так і міжнародні операції, є значно більшим об’єктом площею 5000 квадратних метрів. Він оснащений сучасними зручностями та функціями аеропорту, пропонуючи сучасну та передову інфраструктуру для мандрівників.

Читати попередню

Выбор первого авто для женщины-новичка

Читать наступну

Манипулятор в широчайшем ассортименте в Украине

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство