Новини легкої атлетики

В Дніпропетровську пройшли змагання з легкої атлетики. Представники нашого міста здобули ряд призових місць в своїх вікових категоріях. Так, в Чемпіонаті Дніпропетровської області серед молодшої та середньої вікової категорії юнаків та дівчат Микита Штацький зайняв два других місця: у стрибках в довжину та в бігу на 200 метрів. Данило Юсупов завоював два перших місця: в бігу на дистанціях 60 метрів та 150 метрів, і друге місце у стрибках в довжину. Також на цих змаганнях відзначились і дівчата. Юлія Бабенко стала другою в дисципліні потрійних стрибків, а Валерія Зацарна посіла ІІІ місце.

На Чемпіонаті Дніпропетровської області серед дорослих не було рівних нікопольчанам в секторі для метань - Альона Шамотіна завоювала І місце, а Єлізавета Суханова здобула ІІ місце, також Віталій Кувшинов став кращим серед чоловіків в метанні молоту. У потрійному стрибку Аліна Шалівська зайняла ІІ місце, а в бігу на дистанції 60 метрів ІІ місце у Владислава Каряки, ІІІ – у Владислава Зяйко.

Спортсменів до змагань готували Заслужені тренери України Володимир Воловик ( КДЮСШ «Електрометалург») та Валерій Пасічник (КЗ «ДЮСШ №1»), а також тренери Олександр та Наталя Пацеля (КДЮСШ «Електрометалург»).