НЗФ має талант

НЗФ має талант

У святковий вечір, перед Івана Купала, зала БК «Електрометалург» зібрала всіх охочих на шоу талантів «НЗФ має талант». На площі перед будинком культури учасники шоу талантів відчули себе справжніми зірками, коли йшли по червоній доріжці під гучні оплески глядачів.

В конкурсі могли взяти участь всі бажаючі працівники заводу, аби продемонструвати свої творчі здібності перед керівництвом, своїми колегами, друзями, рідними, та просто спробувати себе у новій сфері діяльності. Бажання проявити себе у творчій діяльності виявило 15 творчих одиниць.

Учасники танцювали, співали, малювали, жартували, читали вірші. Деякі з них вже брали участь в цьому конкурсі минуло року, але вирішили знову перевірити свої сили та підготувати яскравий номер. Хтось з учасників вже не раз виходив на сцену та має певний досвід, а для когось це все вперше. Але Ви тільки уявіть, яка це відповідальність, показати себе в новому напрямку перед повною залою глядачів, де є твої близькі, друзі і навіть керівники!

Поки журі приймало рішення, для всіх глядачів виступала молода нікопольська рок-група «Gotrith» та театр танцю «Богема».

Цього разу, переможцями виявилися талановиті співаки: у номінації «Знайомі обличчя» здобув перемогу Євгеній Сазонов - слюсар-ремонтник цеху виробництва феросплавів; в номінації «Нові обличчя» перемогла машиніст крану ремонтно-механічного цеху Опалатенко Катерина.

Спеціальним призом «за найоригінальніший та незвичайний виступ» був нагороджений талановитий художник Едуард Малетич. Він просто на сцені малював танцюючих іспанських дівчат. Це було неймовірно! А перед входом у концертну залу, можна було побачити виставку його картин.

У найближчий час, Ви зможете спостерігати талановитих працівників НЗФ на сцені БК «Електрометалург» . Всі учасники достойні перемоги, бо у свій виступ вклали не тільки душу, а й дуже багато зусиль. Сподіваємося, що наступного року в шоу талантів «НЗФ має талант», буде приймати ще більше талановитих людей!


Мария Решечко

Джерело nikopol-art.com.ua

Читати попередню

Отметили День шоколада. ФОТО

Читать наступну

Всемирный день поцелуя

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство