Нікопольський боксер Кирило Колесник став чемпіоном України ФОТО

Нікопольський боксер Кирило Колесник став чемпіоном України ...

В Нікополі завершився зональний етап Чемпіонату України з боксу серед юнаків 2000-2001 років народження. Нагадаємо, що ці змагання протягом п’яти днів, з 16-ого по 20-те лютого, проходили у спортивній залі стадіону «Металург» імені Олександра Куценка.

Фінальна частина Чемпіонату відбулась минулої суботи, 20-го лютого. За її результатами, нікопольський боксер Кирило Колесник став переможцем групи «А» у ваговій категорії 75 кг. Тренується Кирило у спортивному клубі «Арктур-спорт». Його наставник - президент федерації боксу Нікополя Олександр Мимріков. Нагороджував чемпіона міський голова Андрій Фісак.

Крім цього, ще шестеро нікопольських боксерів посіли призові місця серед учасників групи «Б». Так, першими стали Ростислав Семенченко (вагова категорія 65 кг) та Данило Царенко (50 кг).6Другими - Кирило Кеверда (60 кг) і Владислав Декалюк (63 кг). Третіми стали - Олексій Кобзєв (60,5 кг) та Ярослав Соловйов (60 кг).

Також у кожній ваговій категорії були визначені кращі юні боксери Чемпіонату. Приємно, що звання «Найбільш технічний боксер» виборов наш Олексій Кобзєв.
Збірну команду юнаків Нікополя готували такі тренери-викладачі з боксу: Заслужений тренер України В’ячеслав Дубінін (КЗ «НДЮСШ№ 2» «Нікополь-98»), тренери - Олександр Мимріков і Олексій Губарєв (спортивний клуб «Арктур-спорт»).

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з перемогою! Бажаємо їм міцного здоров’я, витримки і нових спортивних перемог!