Обласний конкурс читців «Майстерня слова - 2017»

Обласний конкурс читців «Майстерня слова - 2017»

У місті Кривий Ріг в концертній залі Криворізького академічного міського театру драми та музичної комедії ім. Тараса Шевченка відбувся Обласний конкурс читців «Майстерня слова - 2017». У ньому взяли участь колективи з Кривого Рогу, Криворізького району, Нікополя та інші. У театральному жанрі були представленні два колективи з м. Нікополь – зразкова театральна студія «Дебют» та зразкова театральна студія «Велика перерва» Нікопольського будинку дитячої та юнацької творчості.

Зразкова театральна студія «Дебют» разом з новим досвідом повернулась до дому з наступними нагородами: ІІ місце в номінації «Мистецтво слова» - літературно-музична композиція «Роковой апрель» (ІV категорія), І місце в номінації «Мистецтво слова» - дует Евеліна Трофімова та Кіра Рудзик «Сказка на новый лад»(ІІ категорія), І місце в номінації «Мистецтво слова» - соло Евеліна Трофімова, гумористичне оповідання «Записка Лёли» ( ІІ категорія).

Зразкова театральна студія «Велика перерва» окрім оплесків та овацій отримала: І місце в номінації «Мистецтво слова» - «Лікар Айболит» (ІІІ категорія), І місце в номінації «Мистецтво слова» - Уривок з вистави «Чесний, рудий, закоханий» (змішана категорія). Диплом за краще авторське втілення образу - уривок з вистави «Чесний, рудий, закоханий».
Обласний конкурс читців «Майстерня слова - 2017»

Роботу театральних колективів високо оцінило професійне журі. Яскраві костюми, емоційна гра юних акторів нікого не залишили байдужими.Вони подарували глядачам та іншим учасникам незабутні враження та гарний настрій.

Вітаємо наших юних талановитих артистів з перемогою!

Джерело nikopol-art.com.ua

Читати попередню

Учні зустрілись з істориком-археологом

Читать наступну

Нікопольці встали під приціл фотокамери заради старого музею

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство