Офіційна заява нікопольської поліції щодо скоєних у місті вбивств

Офіційна заява нікопольської поліції щодо скоєних у місті вбивств...

Шановні мешканці Нікополя!

На території міста скоєно два тяжких злочини.

18 вересня 2016 року о 6.30 до чергової частини Нікопольського відділу поліції надійшло повідомлення від місцевого мешканця, що на території школи № 4 по вул. Патріотів України (колиш. К. Лібкнехта) виявлено труп молодої дівчини.
Потерпілою виявилася 20-річна місцева мешканка. Як з'ясували поліцейські, того вечора дівчина поверталася з кафе додому, але не дійшла.
Дану подію внесено до ЄРДР за п.6 ч. 2 ст. 115 КК - умисне вбивство з корисних мотивів. Слідство триває.

9 жовтня 2016 року від фельдшера швидкої медичної допомоги до чергової частини Нікопольського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що у сквері по вул. Отаманська (колиш. Кріпака) м. Нікополь, на лавочці виявлено труп молодої жінки.
Як з'ясували поліцейські, дівчина 1982 р.н о 03.45 вийшла з місця мешкання з метою поїздки на автобусі до м. Дніпро, але до зупинки автобусу вона не дійшла. Дану подію внесено до ЄРДР за п.6 ч. 2ст. 115 КК - умисне вбивство з корисних мотивів та ч. 4 ст. 187 ККУ - розбійний напад.

Поліція міста приймає всі можливі заходи, направлені на розкриття цих резонансних злочинів.
З цією метою посилено патрулювання у місті, здійснюються відпрацювання раніше засуджених осіб та осіб, які перебувають на обліках у поліції. Слідство триває.

НікопольськийВП ГУНП в Дніпропетровській області.

Читати попередню

У Нікополі шукають інформацію про почесних громадян міста

Читать наступну

В Никополе обнаружен второй за месяц труп задушенной женщины

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство