Оновлений дитячий садок № 8 «Промінь» готовий приймати своїх відвідувачів

Оновлений дитячий садок № 8 «Промінь» готовий приймати своїх ...
Картинка к: Оновлений дитячий садок № 8 «Промінь» готовий приймати своїх відвідувачів

В жовтні 2018 року в дошкільному навчальному закладі № 8, розташованому по вулиці Довгалівській, відбулась надзвичайна ситуація. Справа в тому, що в туалетній кімнаті групи № 1 «Сонечко» для дітей 5-6 року життя зруйнувалась підлога, внаслідок чого утворилося провалля глибиною півтора метри. На стіні з зовнішньої сторони приміщення з’явились тріщини.

Тоді збиралось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому розробили заходи щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з можливим руйнуванням всієї будівлі.

Та це вже в минулому, адже керівництво міста одразу взяло ситуацію під свій контроль і пообіцяло батькам виконати ремонт приміщення в найкоротший термін. Згідно проектно-кошторисної документації, яку розробив відділ освіти міської ради, за бюджетні кошти на суму 490 000 гривень закінчено виконання першого етапу капітального ремонту, а саме – відновлена підлога у санітарних кімнатах, виконано ремонт у роздягальнях 2 груп, приміщенні для роздачі їжі, медичному кабінеті. З вулиці оновили ввід каналізації та водовідведення. Уся сантехніка, фурнітура, напільне покриття, навіть міжкімнатні двері відтепер нові. Одночасно з цим у групах силами батьків проводився поточних ремонт.

15 квітня дитячий садочок №8 Промінь знову розкриває свої двері для маленьких відвідувачів і вихователів, які працюють у цьому закладі освіти.

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Держекоінспекція закликає не нести на цвинтарі пластикові квіти і вінки

Читать наступну

Нікопольців змусять платити за вивіз великогабаритного сміття

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство