Для дітей з особливими потребами – оточення згідно з європейськими стандартами

Для дітей з особливими потребами – оточення згідно з європейськими ...
Картинка к: Для дітей з особливими потребами – оточення згідно з європейськими стандартами

В минулому році Нікополь долучився до національного проекту Фонду Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації»: з 30 квітня 2018 року на базі міської психолого-медико-педагогічної комісії для дітей з особливими потребами був відкритий інклюзивно-ресурсний центр.

З грудня 2018 року в Нікопольському ресурсному центрі розпочався ремонт за кошти ЮНІСЕФ – міжнародного дитячого фонду, що діє під егідою Організації Об'єднаних Націй.

На сьогодні ремонт у кабінетах служби раннього втручання, де вже працюють дефектолог, логопед та психолог закінчено. Працівники центру наповнили його відповідним дидактичним матеріалом. В кімнатах повністю нові стеля, стіни, двері, зроблена електропроводка.

Також повністю відремонтовано вбиральню з урахуванням потреб маленьких відвідувачів, які займаються в інклюзивно-ресурсному центрі.

Активні роботи проводяться відносно повної реконструкції входу до центру. Буде замінено вхідні двері, а наразі реконструюють сходи. Що важливо – передбачено будівництво пандусу, який вкрай важливий для відвідувачів Нікопольського ресурсного центру.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Висадка дерев та інших багаторічних насадження в охоронних зонах повітряних і кабельних ліній

Читать наступну

Нікопольські баскетболістки стали чемпіонами області

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство