Пакунок малюка «грошима»: скільки перераховано компенсації та де її можна витратити

Пакунок малюка «грошима»: скільки перераховано компенсації ...
Картинка к: Пакунок малюка «грошима»: скільки перераховано компенсації та де її можна витратити

Протягом місяця в місті реалізується пілотний проект «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020–2021 роках», відповідно до якого породіллям надається цільова грошова компенсаційна виплата в розмірі 5 тисяч гривень.

Станом на 10.10.2020 року Міністерством соціальної політики перераховано кошти грошової компенсації натуральної допомоги "пакунок малюка" 53 громадянам нашого міста на суму 265,0 тис. грн.

Нагадуємо, що одноразова допомога надається на кожну народжену дитину для придбання дитячих товарів: засобів догляду та гігієни, одягу, взуття, дитячого харчування, іграшок, посуду, текстилю для дітей та товарів для породіллі при умові, якщо звернення за нею надійде не пізніше 12 місяців з дня народження дитини.

Якщо отримувач протягом року не використав кошти на придбання визначених товарів банк самостійно поверне кошти на рахунок Мінсоцполітики.

Використати кошти можна на придбання зазначених товарів лише у закладах торгівлі, які внесені до реєстру учасників пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка».

Детальний Реєстр закладів торгівлі розміщено на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики за посиланням https://www.msp.gov.ua/content/pakunok-malyuka.htm

В нашому місті картку можна отоварити в мережі магазинів EVA та в інтернет-магазинах, які розміщені на сайті.

Мінсоцполітики в рамках реалізації пілотного проекту монетизації одноразової допомоги «пакунок малюка» створило інтернет-платформу, на якій розміщено публічний договір про реалізацію пілотного проекту для приєднання закладів торгівлі до проекту монетизації одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” для породіль за спеціальною соціальної карткою та запрошує заклади торгівлі та інтернет-магазини і нашого міста долучитись до реалізації проекту.

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

В Никополе взломали гараж и угнали автомобиль. Владельцы просят помощи

Читать наступну

Стали известны результаты голосования на 19 избирательных участках Никополя

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство