Парк Пушкіна зібрав нікопольців на сімейний вікенд

Парк Пушкіна зібрав нікопольців на сімейний вікенд
Картинка к: Парк Пушкіна зібрав нікопольців на сімейний вікенд

В рамках відзначення Дня Європи, 21 травня у парку ім. Пушкіна пройшов «Сімейний вікенд». Загальноміське родинне свято було сповнене розвагами на будь-який смак.

Відпочиваючи на свіжому повітрі, нікопольці мали змогу відвідати виставку-ярмарок майстрів прикладного мистецтва, взяти участь в майстер-класах та провести час у пікнік-зоні. Підготували організатори і концертно-розважальну програму: виступи місцевих талантів, вікторини та конкурси. Завершився захід дискотекою.

Парк Пушкіна не вперше об’єднує жителів міста та пропонує нікопольцям культурний відпочинок. Так нещодавно за кошти з місцевого бюджету на території парку було встановлено великий дитячий ігровий комплекс. З цим проханням до міського голови Андрія Фісака свого часу зверталися мешканці міста. І ось тепер прохання нікопольців виконано. Дитячий майданчик щоденно відвідують десятки маленьких нікопольців.

Цьогоріч місцева влада планує встановити ще 6 нових та доукомплектувати 20 побудованих раніше дитячих майданчиків. Крім того, за кошти з обласного бюджету вже незабаром у Нікополі з’явиться ще 4 ігрові комплекси для дітей.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

Завершилися змагання військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Читать следущую

Силовики получили материальную поддержку, а предприниматели – фиксированные ставки

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие