Переміг торт «Скіфія» ФОТО

Переміг торт «Скіфія» ФОТО
Картинка к: Переміг торт «Скіфія» ФОТО

16 червня, у Палаці урочистих подій відбувся 2-й тур першого регіонального конкурсу «Чарівні смаколики». Обирали переможця в номінаціїгастро-сувенір «Нікопольський торт». На цей раз за перемогу боролись 10 кондитерів. Серед них були, як професіонали, так і аматори. На суд журі вони представили 14 тортів.

  • Фурман Павло - торти "Булава" та "Крила Ніки",
  • Нагорна Олена - торти "Козаки" та "Золото скифів",
  • Худяк Любов - торт "Пектораль",
  • Скачеєва Олена - торт "Нікопольська вишиванка",
  • Нікопольський хлібокомбінат - торт "Борисфен",
  • Кабак Олександра - торти "Чарівний Нікополь" та "Святковий Нікополь",
  • Череп Світлана - торт "Микитин Ріг",
  • Оверко Ольга - торт "Золота Пектораль",
  • Попова Ірина - торт "Козацький край" та "Смак перемоги",
  • Зоріна Олена та Житарєва Олександра - торт "Скіфія".

Журі, у свою чергу оцінювало простоту виготовлення торту, композицію та смак. За результатами балів у фінал вийшли: Кабак Олександра з тортом "Чарівний Нікополь", Попова Ірина з тортом "Козацький край" , Зоріна Олена та Житарєва Олександра (Pudra bakery) з тортом "Скіфія". Переможцем же  конкурсної номінації "Нікопольський торт" було обрано  кондитерський шедевр "Скіфія", представлений Зоріною Оленою та Житарєвою Олександрою. Бісквіт на чорному шоколаді зі сливочно-шоколадним кремом і хрустким горіховим прошарком підкорив дегустаторів.

Усі учасники отримали дипломи першого регіонального конкурсу «Чарівні смаколики». Авторам торту «Скіфія», Олені Зоріній та Олександрі Житарєвій сертифікат на 100 євро. Попереду розробка упаковки, оформлення патенту на рецепт, реклама дистрибуція і серійний випуск. Наша мета – зробити все, щоб Нікополь можна було «спробувати на смак», взяти з собою, йдучи в гості або повертаючись з нашого міста додому. Сподіваємося, що торт «Скіфія» буде користуватися популярністю в Нікопольському регіоні, зокрема в місті Покров, поруч з яким було знайдено Золоту скіфську пектораль. Тема скіфів дуже актуальна для нашого краю, який був серцем Великої Скіфії. Дякую всім учасникам за 14 прекрасних кондитерських виробів та дякую оргкомітету, колективу Палацу урочистих подій. Нагадаю – 2018 рік оголошений роком туризму в Україні.

Читати попередню

Работающим гражданам предлагают бесплатную реабилитацию в полусотне санаториев

Читать наступну

Энергоблок №5 Запорожской АЭС готовится к продлению срока эксплуатации

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство