Переваги та недоліки контейнерних будинків

Переваги та недоліки контейнерних будинків

Контейнерні будинки - переваги

Контейнерні будинки все ще асоціюються з бараками або тимчасовим житлом для будівельників, тому популярність цього рішення зростає дуже повільно. Тим часом, житловий контейнер може стати гарною альтернативою традиційному будівництву та має безліч переваг.

Ціна - ви легко здогадаєтеся, що виробництво вагончиків, зведення, закріплення та меблювання контейнера обходиться набагато дешевше, ніж покупка квартири або будівництво будинку.

Швидкий монтаж – ми можемо замовити та перевезти готовий утеплений контейнер навіть за кілька тижнів та встановити його протягом одного дня на твердій землі. Потім залишається лише встановити його. Порівняно з тривалим будівництвом будинку або очікуванням на завершення інвестицій забудовника, це, безсумнівно, велика перевага.

Мобільність - якщо нам набридне навколишнє оточення, ми можемо в будь-який момент перемістити наш будинок з контейнерів в інше місце. Ситуація ускладнюється коли будинок будується з декількох з'єднаних модулів. Однак, як ми вже говорили вище, якщо ми хочемо уникнути паперової тяганини, переміщення контейнерів іноді може бути необхідністю в деяких випадках.

Комфорт - умови проживання в контейнері можуть бути набагато кращими, ніж у деяких старих прибуткових будинках, де багато соціальних та комунальних квартир. За невеликі гроші ми можемо обставити себе комфортно та досить естетично.

Контейнерні будинки - недоліки

Основна проблема контейнерних будинків – це можливі труднощі з отриманням дозволу на проведення інженерних комунікацій, таких як електрика та вода. Все через відсутність відповідних правових норм - контейнери без фундаменту зазвичай не вважаються житловими будинками, що ускладнює отримання необхідних дозволів.

Установка самого контейнера також може представляти певні логістичні труднощі - вам доведеться найняти дорогий кран. Тих, хто шукає економії, може також відлякати відносно високу вартість опалення контейнера, особливо, де зими можуть бути дуже суворими. І тут все зводиться до правильної ізоляції будівлі, яку ми писали вище.

Нарешті, є питання естетики - будинки з контейнерів, звичайно, не є верхом розкоші, і їх дизайн може бути трохи незграбним. Якщо вам потрібні стильні чотири кути, можливо, краще звернутися до більш традиційних методів?

Контейнерні будинки, безумовно, не найдешевший спосіб придбати свою квартиру, хоча ціни на ринку сьогодні конкурентоспроможні з пропозиціями забудовників.

Читати попередню

ЖБИ для нужд строительства: причины популярности

Читать наступну

Пенопласт: преимущества и области применения материала

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство