Перший День студента в нашому житті

Перший День студента в нашому житті

Більшість людей вважають, що студенти – це створіння, які постійно хочуть спати, їсти і якнайшвидше побігти додому, але це – не про першокурсників Нікопольського педагогічного коледжу.

Всі знають, що 17 листопада відзначався День студента. Студентство проводить його по-різному. В нашому педагогічному коледжі з цього приводу відбувся святковий концерт, в якому ми брали участь. Але у студентів нового набору, груп П-1-17, П-2-17 (керівники навчальних груп – Людмила Семенча і Антонія Пеліван), святкування на цьому не закінчилося. Наступного дня рано-вранці ми вирушили у маленьку подорож до міста Дніпра. Наша поїздка була довгоочікуваною, тому все було ретельно розплановано.

Прибувши до місця призначення, одразу відправилися до торгівельно-розважального центру «Мост-Сіті» на ковзанку. Виявилося, що ми всі дуже «круті» фігуристи.

Після такого інтенсивного відпочинку нам, звісно, захотілося поїсти, тому «McDonald’s» не змогли оминути. Підкріпившись, вирушили на прогулянку чудовою набережною міста. Зробили чимало гарних фотографій та відео.

Історичний музей з експонатами різних періодів становлення України, як держави, поповнив наші знання з історії рідного краю.

Незабутнє враження справило на всіх нас відвідування обласного планетарію зі справжнім гостем Всесвіту – метеоритом, який, як нам повідомили, виконує всі бажання. Звичайно, ми побажали собі гарних оцінок і високої стипендії.

А завершальним етапом нашої подорожі стало відвідування Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка. Захоплююча музична феєрія «Майська ніч» з неперевершеним українським колоритом справила на нас незабутнє враження. З гарним настроєм, з численними позитивними емоціями ми вирушили додому.

Тож з впевненістю можемо сказати, що свій перший День студента запам’ятаємо надовго!
 
Валерія Злинько, Вікторія Симчук, Степан Коваль, 

студенти першого курсу Нікопольського педагогічного коледжу.

Джерело http://ntm.net.ua

Читати попередню

ПФУ інформує. Пенсія по інвалідності

Читать наступну

Зачем снимают забор на проспекте Трубников

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство