Пінчук хоче ліквідувати Нікопольський трубний завод

Пінчук хоче ліквідувати Нікопольський трубний завод
Картинка к: Пінчук хоче ліквідувати Нікопольський трубний завод

Акціонери ПАТ Нікопольський південнотрубний завод (НПТЗ, Дніпропетровська обл.) мають намір розглянути питання про ліквідацію компанії на найближчих загальних зборах.

Як повідомляється в офіційній інформації НПТЗ, це питання внесено до порядку денного річних загальних зборів акціонерів, призначених на 19 травня, передає Інтерфакс-Україна.

Питання про припинення діяльності товариства шляхом його ліквідації та призначення ліквідаційної комісії внесено акціонером, що володіє більше 5% акцій ПАТ НПТЗ.

До реструктуризації НПТЗ було монопольним підприємством в Україні по випуску геологорозвідувальних, насосно-компресорних і катаних труб для котлів високого тиску.

З третього кварталу 2000 року ПАТ працює в рамках реструктуризованого підприємства.

В даний час НПТЗ продукцію не виробляє, оскільки всі виробничі потужності внесені в статутні капітали створених внаслідок реструктуризації АТ. Основний вид діяльності - здача в оренду приміщень та обладнання, які йому належать.

На початку лютого 2007 року компанія Інтерпайп придбала на конкурсі 96,67% акцій НПТЗ за 352,614 млн грн. За даними Нацдепозитарія України (НДУ) на перший квартал 2016 року, у власності Транспортно-інвестиційні технології перебувало 96,6893% акцій НПТЗ.

Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його сім'ї.

Джерело http://biz.nv.ua

Читать предыдущую

Ліцеїсти Покрова – переможці обласного етапу «Стартів надій»

Читать следущую

В Нiкополi на хабарі викрито голову райдержадміністрації та голову сільської ради

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие