Дніпропетровському центру подаровано 2 спецавтобуси та інші новини області

Дніпропетровському центру подаровано 2 спецавтобуси та інші ...
Картинка к: Дніпропетровському центру подаровано 2 спецавтобуси та інші новини області

ВИЗНАЧЕНО КРАЩУ МЕДИЧНУ СЕСТРУ 2012 РОКУ

Обласний конкурс на кращу медичну сестру Дніпропетровщини складався з двох турів. Перший тур проводився в містах та районах області впродовж вересня-листопада поточного року. В ньому взяли участь 120 медсестер, з яких було обрано 7 учасників другого туру - фіналу обласного конкурсу.
У фіналі учасники продемонстрували трихвилинний фільм-презентацію про себе і медичний заклад, у якому вони працюють. Також фіналісти виконали практичні завдання, де показали рівень своїх професійних навичок та вмінь.
За результатами набраних балів, перше місце в обласному конкурсі «Краща медична сестра Дніпропетровщини 2012 року» посіла Анна Орел - медична сестра-анестезистка, яка працює в  Дніпропетровській міській клінічній лікарні №9. Друге місце зайняла Наталя Громова - рентген-лаборант із Криворізької стоматологічної поліклініки №3. Третє місце в конкурсі посіла Юлія Гасенко, яка працює акушеркою у відділенні патології вагітних Дніпродзержинської міської лікарні №9.
Переможниця конкурсу отримала в подарунок комп’ютерний планшет та квіти, всі інші учасниці конкурсу - мобільні телефони. Крім того, всі медичні заклади, в яких працюють учасниці конкурсу отримали в подарунок сучасний пристрій для прибирання, укомплектований спеціальним обладнанням.


ВІДБУЛАСЯ АКЦІЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

У Дніпропетровську на залізничному вокзалі за ініціативи Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД» спільно з Державною адміністрацією залізничного транспорту України «Укрзалізниця» відбулася акція, приурочена до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.  Під час акції волонтери роздавали перехожим інформаційні матеріали з профілактики ВІЛ-інфекції. Крім того, усі бажаючі мали змогу пройти експрес-тестування на наявність у себе ВІЛ-інфекції в мобільній амбулаторії, що була розташовані перед входом у приміщення центрального залізничного вокзалу.   
«Сьогодні проблема ВІЛ/СНІД актуальна для багатьох країн світу. Обізнаність про захворювання, здоровий спосіб життя та вчасна діагностика знижують ризик інфікування. Інформування населення та проведення акцій – це один з найефективніших способів привернути увагу суспільства до протидії ВІЛ/СНІД», - сказала начальник головного управління охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Гінзбург.   


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОМУ ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ПОДАРОВАНО 2 СПЕЦАВТОБУСИ

З нагоди Міжнародного дня інвалідів, який щорічно відзначається 3 грудня, губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул провів урочисту зустріч з активістами та представниками громадських організацій людей з обмеженими можливостями. Голова облдержадміністрації вручив Дніпропетровському центру соціальної допомоги 2 спецавтобуси для перевезення людей з  особливими потребами. А Дніпропетровській обласній бібліотеці-фонотеці Українського товариства сліпих (УТОС) – потужний сервер для розширення, систематизації та зберігання фонду аудіокниг.


ДВОЄ ПРАЦІВНИКІВ ПРОКУРАТУРИ ОТРИМАЛИ НОВІ КВАРТИРИ

З нагоди професійного свята – Дня працівника прокуратури України - губернатор Олександр Вілкул вручив дві нові квартири у Дніпропетровську працівникам обласної прокуратури.
Під час заходу також було нагороджено прокурора Дніпропетровської області Наталію Марчук медаллю «За вагомий внесок у розвиток Дніпропетровської області», кращі працівники прокуратури регіону отримали Почесні грамоти та подяки голови облдержадміністрації.
«Якість роботи правоохоронних органів визначається рівнем забезпечення прав наших громадян. Депутатський корпус обласної ради і надалі активно сприятиме створенню необхідних умов для успішного виконання покладених на органи прокуратури важливих завдань», - поздоровляючи винуватців урочистостей, підкреслив голова обласної ради Євген Удод.
Слід зазначити, що в цьому році за ініціативи губернатора за кошти обласного бюджету для матеріально-технічного забезпечення прокуратури Дніпропетровської області придбано криміналістичну техніку, засоби зв'язку, паливно-мастильні матеріали.

Джерело: Нікопольска правда

Читати попередню

Воспитанникам интерната подарили фрукты и павлина

Читать наступну

Благодаря сотрудникам прокуратуры в городе снизилась криминогенная ситуация

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство