Покровчанка встановила новий рекорд України

Покровчанка встановила новий рекорд України
Картинка к: Покровчанка встановила новий рекорд України

З такими блискучими результатами повернулася команда автомоделістів Будинку творчості з Чемпіонату України, що протягом п’яти днів тривав у м.Стрій. Покровчани серед кордовиків не новачки, але цього разу вони показали не тільки відмінну підготовку, а й високу конкурентоспроможність у такому непростому виді.

Новий рекорд, друге командне місце і десять медалей – саме так вихованці Володимира Томілова представили Дніпропетровщину й Покров.

Рекордсменкою, яка здивувала всіх своєю швидкістю та технічністю, стала 16-річна Марія Марчук, учениця 11 класу четвертої школи. Вона встановила новий рекорд України в класі АМ-2К, досягши швидкості - 203.670 км/год! Попередній рекорд утримувався з початку 90-х, покровчанка змогла побити його. Це стало справжньою сенсацією і перемогою нашої команди, яка була першою й в інших стартах.

Два золота й срібло у Романа Діденка, який виконав норматив «Майстра спорту України». Перші й другі місця у різних класах моделей у Марії Марчук та Ганни Булки, срібло у Максима Балахчі й бронза у Дарини Рудакової.

Говорячи про результати дітей, Володимир Томілов не приховує гордості:
- Це блискучий підсумок нашій роботі. Команда серйозно готувалася до змагань, наполегливо тренувалася. Важливо, що технічні види спорту у пріоритеті, за підтримки міського голови Олександра Шаповала створені умови для занять, реалізації дітей. Будемо й надалі утримувати таку високу планку, не зупинятися на досягнутому.

Наступні змагання – Кубок України, відбудуться вже у вересні, автомоделісти налаштовані на перемоги, використовувати літній відпочинок змістовно та з користю.

Джерело nikopol-art.com.ua

Читати попередню

Нікопольці на міжнародному фестивалі «Золотий Лелека-2018»

Читать наступну

Благодійна акція «Збери дитину в школу»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство