Політолог Олексій Курінний, що загинув 6 вересня, мріяв приїхати до Нікополя

Політолог Олексій Курінний, що загинув 6 вересня, мріяв приїхати ...

Ми познайомилися з ним рік тому. Мені було дуже цікаво спілкуватися з людиною, яка має пряме відношення до творення проукраїнських законів. Наприклад, Олексій невтомно та наполегливо виступав за перейменування українських вулиць, за збільшення частки україномовного контенту в ефірі радіо та ТБ. Бідкався, що через цю суспільно корисну роботу ніяк не може дописати дисертацію (Курінний викладав у Києво-Могилянській академії).

Немовби знав, що треба поспішати змінювати те, що найбільше болить. Я все чекала Олексія у гості і Нікополі, аби взяти у нього розгорнуте інтерв'ю як у політолога. А він все хотів приїхати з Києва та подивитись, наскільки україномовно живе місто, де колись зароджувалася наша держава.

Не встиг.

6 вересня, повертаючись із чергової міжнародної конференції (скільки ж їх було у його житті) з Польщі, разом із колегами - теж політологами, журналістом та громадським активістом - Курінний потрапив у страшну ДТП. Рано вранці на Рівненщині їх авто виїхало на стрічну смугу і врізалося у вантажівку. Всі п'ятеро загинули... Олексій Курінний, Олександр Маслак, Володимир Карагяур, Олександр Ніконоров та Сергій Попов.

Вічна вам пам'ять, хлопці... Ви - цвіт нації. Ми будемо продовжувати ту справу, яку ви так самовіддано втілювали у життя.

Алёна Зинченко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

В центрі Нікополя військові-резервісти склали присягу. ФОТО

Читать наступну

Ученые мужи «уличили» никопольских перевозчиков во лжи

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство