• 28 сентября 2022

«Полотняна вічність» - виставка в музеї до Дня міста

«Полотняна вічність» - виставка в музеї до Дня міста

«Полотняна вічність» - виставка до Дня міста під такою назвою проходить в Нікопольському краєзнавчому музеї. Українські рушники, чоловічі та жіночі вишиті сорочки – сучасні та зроблені руками майстринь наприкінці 19 століття століття. Все це надихає майстрів та дарує радість і спокій.

Українські рушники, вишиті чоловічі та жіночі сорочки. На виставці представлена вишивка починаючі з кінця 19 століття та до наших днів. Особливе місце на експозиції займають вишиті рушники.

Одним з розділів виставки є кераміка, адже Україна завжди славилась своїми майстрами-гончарами. Представлені на виставці експонати – з різних регіонів України: Полтавщини, Житомирщини, Чернігівщини. На виставці є і роботи сучасних нікопольських майстрів. Наймолодшими з них є студентки нікопольського професійного ліцею.

Наталя Пилипенко не займається вишивкою, вона флорист, та все одно на виставці «Полотняна вічність» вона знайшла ідеї для творчості та натхнення.

А от одна з учасниць виставки Ірина Миколаївна вишивці навчилась від матері. І з дитинства їй подобається цей вид мистецтва. Вишивка приносить радість та спокій, відзначає майстриня.

Для виставки «Полотняна вічність» Ірина надала музею власноруч вишиті сорочку, спідницю та рушник. Чоловіча сорочка – непроста, каже майстриня. Вишита на ній символіка сприяє оздоровленню.

Виставка «Полотняна вічність» триватиме до листопада. Нікопольський краєзнавчий музей запрошує мешканців та гостей міста.

Источник: НТМ

Читать предыдущую

Уборка набережной: серия вторая. И - не последняя

Читать следущую

«Тревожный чемодан»: что положить в сумку на случай агрессии?

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие