Повторне оголошення відділу екології

Повторне оголошення відділу екології
Картинка к: Повторне оголошення відділу екології

З метою реалізації прав громадян та їх об'єднань на участь в обговоренні питань щодо прийняття рішень у сфері охорони навколишнього природного середовища, виконання яких може спричинити негативний вплив на стан довкілля та стосується об'єктів, які становлять підвищену екологічну безпеку, міською владою, згідно розпорядження Нікопольського голови від 18.08.2017 №182-р, вирішено провести громадські слухання «Продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 Запорізької АЕС» 15 вересня 2017 року о 15-00 годині за адресою: м. Нікополь, вул. Патріотів України, 94 в приміщенні комунального закладу «Нікопольський культурно-дозвіллевий центр».

Запрошуємо до участі у слуханнях громадськість, представників органів місцевого самоврядування, громадських об'єднань, підприємств, установ і організацій, мешканців міста та населених пунктів Дніпропетровської області, що входять до 30-км зони спостереження Запорізької АЕС.

До вашої уваги документи, які висвітлюють питання, винесені на громадські слухання:

- «ОППБ энергоблоков №3.4 ОП ЗАЕС. Фактор безопасности №14 «Воздействие эксплуатации на окружающую среду»;
- «Нетехнічне резюме «матеріали з обгрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблоків №3,4 ВП «Запорізька АЕС» у понадпроектний термін.

Ці та інші документи в електронному вигляді знаходяться на сайті Запорізької АЕС www.npp.zp.ua в розділі Виробництво/Продовження експлуатації/Документи, де з ними можуть ознайомитися всі бажаючі.

З метою вивчення та урахування громадської думки пропозиції пропонуємо надавати на e-mail: ekolognik@i.ua

Розраховуємо на вашу небайдужість !

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Звітно-виборчі збори квартальних комітетів приватного сектора

Читать наступну

У Нікополі вандал розмалював пам’ятник і хвалився цим у соцмережах

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство