Прес-конференції у виконкомі матимуть регулярний характер

Прес-конференції у виконкомі матимуть регулярний характер
Картинка к: Прес-конференції у виконкомі матимуть регулярний характер

18 липня у приміщенні міської ради відбулась прес-конференція керуючого справами виконкому Сергія Донця, на якій він презентував звіт по роботі підконтрольних підрозділів за І півріччя поточного року. Присутні переглянули слайди з відповідною інформацією та обговорили нагальні питання. По закінченні зустрічі, Сергій Михайлович презентував кожному представнику ЗМІ друкований примірник Статуту територіальної громади міста Нікополя.

Важливо зазначити, що Статут територіальної громади міста Нікополя набрав вагомого значення при вирішенні низки важливих питань місцевого значення. За кошти міського бюджету даний Статут було роздруковано. Тож тепер ознайомитись з його текстом можна не лише на офіційному сайті Нікопольської міської ради, а й в жовто-блакитній брошурці. Такі примірники отримали депутати міської ради, заступники міського голови, відділи та управління міськради, бібліотеки, школи та садочки міста. 

Відтепер, подібні прес-конференції матимуть регулярний характер. Всі заступники міського голови та керівники комунальних підприємств Нікопольської міської ради звітуватимуть про виконану роботу, а також коментуватимуть найактуальніші проблеми міста в межах своєї компетенції.

Таке нововведення – це ще один крок до відкритої та плідної співпраці влади з громадськістю.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

АО «Днепразот» возобновляет работу предприятия хлорной группы цехов

Читать наступну

Комунальники прибирають зламані буревієм гілля

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство