Причиною вибуху у багатоповерхівці Нікополя став дірявий дах. ФОТО

Причиною вибуху у багатоповерхівці Нікополя став дірявий дах. ...
Картинка к: Причиною вибуху у багатоповерхівці Нікополя став дірявий дах. ФОТО

Драматичною видалася ніч 8 лютог для мешканців останнього під’їзду по вул. Княжа, 80. Щит, що, здавалося би, повинен захищати, трохи не приніс людей у жертву. А причиною цього стали – банальні дірки у даху багатоповерхівки.

З проблемою дірявих дахів стикалися багато мешканців останніх поверхів. Але щоби опади просякали просто у розподільний щит – таке трапляється не часто. І загрожує не лише побутовими незручностями, а й життю мешканців. Саме так і сталося ввечері 8 лютого на вул. Княжій. На останньому 5-му поверсі щось вибухнуло. Була знеструмлена половина квартир під’їзду. Мешканці навпомацки вибігли подивитися, що сталося. Та через деякий час на них чекав ще більш потужний вибух, який змусив людей миттю збігти на четвертий поверх. Тепер світло вимкнулося усюди. Дві доби мешканці жили без електроенергії. Нижчим поверхам її полагодили раніше, а вищим довелося чекати, поки у місті пройде дощ, і щитова підсохне. Бо до вологих її нутрощів електрики відмовлялися навіть доторкатися.

- Ремонтні роботи ми оплатили самостійно, - розповідає мешканець 5-го поверху Олексій. – Та ми були готові на все, аби тільки у наших домівках нарешті потеплішало.

Як розповіли місцеві жителі, проблема дірявого даху в останньому під’їзді 80-го будинку існує вже не перший рік. Минулоріч так само вибухнув розподільний щит, тільки на 3-му поверсі. Але замість того, аби добре полагодити дах, ОСББ вирішило чомусь встановити нові вікна у під’їздах.

- Пам’ятаю, навіть квартплатню підняли з умовою, що потім дах відремонтують. Але цього так досі чомусь і не сталося, - додає Олексій. – Після останніх подій нам все ж треба загальними зусиллями вирішити цю проблему. Бо вона стає реально небезпечною для життя.

Кореспонденти поспілкувався з головою ОСББ на Княжій, 80 Валентиною Таран, яка зауважила, що інші під’їзди вже давно зробили ремонт даху за власний кошт.

Чого чекає наш останній під’ізд, я не знаю. Ми вже латали крівлю над ним. Але там потрібен капітальний ремонт. Мешканці ж не хочуть збирати на нього гроші. Більше мені вам сказати нічого.

Алёна Зинченко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Мэрия Марганца не брезгует подзаработать на человеческих экскрементах?

Читать наступну

В Никополе пьяный водитель на джипе вылетел на тротуар

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство