Припинено ініціативу щодо відкликання з посади міського голови Андрія Фісака

Припинено ініціативу щодо відкликання з посади міського голови ...

Про це стало відомо 21 жовтня на засіданні Нікопольської міської виборчої комісії, де було прийнято Постанову про припинення ініціативи щодо відкликання з посади Нікопольського міського голови Андрія Петровича Фісака за результатами перевірки підписних листів. З 19 847 підписів врахували менше половини - 9896. Інші 9938 підписів не підлягали врахуванню, так як мали ряд порушень, а саме: відсутність деяких відомостей про виборців; записи за громадян, які не є виборцями; невірні відомості про члена ініціативної групи та інше.

Результати перевірки викликали бурхливе обговорення в соціальних мережах та обвинувачення територіальної виборчої комісії з боку ініціативної групи виборців щодо відкликання з посади міського голови Андрія Фісака.

Тож, не зволікаючи, 22 жовтня голова Нікопольської виборчої комісії Олена Богославська провела прес-конференцію, у ході якої надала всі роз’яснення стосовно перевірки підписних листів та загалом щодо ініціативи про відкликання з посади міського голови Андрія Фісака.

Олена Юріївна зазначила, що Нікопольська міська виборча комісія розпочала своє засідання 21 вересня. Перевірка правильності оформлення підписних листів та кількості зібраних підписів тривала протягом тридцяти днів. За результатами цієї перевірки територіальна виборча комісія узагальнила підсумки збору підписів та склала відповідний протокол.

У ході засідання Нікопольська виборча комісія постановила: затвердити Протокол узагальнення підсумків збору підписів на підтримку пропозиції про відкликання з посади міського голови Андрія Фісака за народною ініціативою; припинити ініціативу та надати копію Постанови про припинення цієї ініціативи офіційному представнику ініціативної групи та міському голові Андрію Фісаку. Дана Постанова також оприлюднена на офіційному сайті Нікопольської міської ради.

Джерело nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Спортивний Нікополь. ФОТО

Читать наступну

У Нікополі відбулося відкрите обговорення «зеленого» тарифу на електричну енергію вироблену на сонячній електростанції

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство