Про нові дорожні знаки у Нікополі

Про нові дорожні знаки у Нікополі
Картинка к: Про нові дорожні знаки у Нікополі

У Нікополі учасники дорожнього руху вже звернули увагу на появу подекуди в місті нових дорожніх знаків. Це результат річного моніторингу доріг завдяки системі відеоспостереження та визначення найбільш аварійних ділянок на дорогах. Обстеження аварійно-небезпечних ділянок в місті Нікополі було проведено Нікопольським відділом поліції, полком патрульної поліції в місті Кривий ріг та балансоутримувачем - КП "Міськавтодор-1". Було виявлено 6 ділянок з недоліками. Заходи, направлені на усунення цих недоліків наразі впроваджує в життя КП "Міськавтодор-1".

На цьому тижні бригада працювала на вулиці Херсонській у місці примикання вулиці Соборна. Тут облаштували підхід до пішохідного переходу, встановили відповідних знак, встановили знаки «Інша небезпека», «Вид небезпеки», нанесли поперечну розмітку.

Вже закінчили роботи на перехресті вулиць Станіславського та Херсонська – можна звернути увагу на знак «Головна дорога», "Інша небезпека" та "Вид небезпеки".

На перехресті вулиці Станіславського та проспекту Трубників провели велику роботу, а саме: встановлення знаків «Вид небезпеки» та «Інша небезпека», також «Місце зупинки». Замінили старі знаки «В'їзд заборонено», перенесли дорожні знаки «Пішохідний перехід». Не забули і про обрізку гілок дерев, які обмежують оглядовість дорожніх знаків.

Серед інших місць, визначених після моніторингу, також є перехрестя вул Івана Богуна та проспекту Трубників, перехрестя вулиці Першотравнева, Електрометалургів та проспекту Трубників, відоме нам як кільце біля виконкому та перехрестя вулиці Першотравнева з вулицею Шевченка.

Слід зазначити, що необґрунтованість установлення дорожніх знаків або їх відсутність може привести до аварійних ситуацій і викликає справедливі дорікання водіїв на недоліки в організації дорожнього руху. Саме тому у місті проводиться дана робота. Аби тільки Нікополь дедалі менше сколихували звістки про ДТП.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

За работой понтона теперь можно следить онлайн

Читать наступну

Мешканця Нікополя викрали і катували. Злочинців затримано

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство