Про початок роботи над проектом «План управління відходами у м. Нікополі»

Про початок роботи над проектом «План управління відходами у ...
Картинка к: Про початок роботи над проектом «План управління відходами у м. Нікополі»

Відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ЗУ «Про управління відходи» від 20.06.22 № 2320 - IX, розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2019 № 117-р «Про затвердження Національного плану управління відходами до 2030 року», розпорядження Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2017 року №820-р «Про схвалення Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року», наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 10 вересня 2021 року №586 «Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення регіональних планів управління відходами», Регіональний план управління відходами у Дніпропетровській області до 2030 року , та відповідно до постанови КМУ від 05.09.2023 року № 947 «Про затвердження Порядку розроблення місцевих планів управління відходами»

Виконавчий комітет НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ:

  • про початок роботи над проектом «План управління відходами у м. Нікополі» та утворення робочої групи для розробки ПРОЕКТУ «План управління відходами у м. Нікополі».

До 16 ЖОВТНЯ 2023

  • всіх бажаючих долучитися до роботи у робочій групі просимо надати письмову заяву на ім’я міського голови, з додаванням копії документа, який посвічує кваліфікацію або представництво та особисту згоду на обробку персональних даних в кабінет № 3/1 канцелярія за адресою: вул. Електрометалургів, 3, або на електрону адресу inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua.

Чекаємо на відгук вчених, вчителів – біологів, представників громадкості, промислових та комунальних підприємств, закладів та екологів.

Джерело: https://nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Безпека дітей під час онлайн-навчання: поради кіберполіції

Читать наступну

До уваги! У Нікополі діють свердловини для набору технічної води

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство