Про роботу дитячих садків та медзакладів Нікополя в умовах кризової ситуації з газом. Результати екстреного засідання комісії

Про роботу дитячих садків та медзакладів Нікополя в умовах кризової ...
Картинка к: Про роботу дитячих садків та медзакладів Нікополя в умовах кризової ситуації з газом. Результати екстреного засідання комісії

Як повідомляє прес-служба Нікопольської міської ради, 2 березня, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийняла рішення різко скоротити споживання природного газу в Нікополі. З 03 по 12 березня 2018 року включно у всіх школах запроваджено весняні канікули.

У цей же період буде забезпечено роботу чергової групи (по одній у закладі) в дошкільних навчальних закладах №№ 2, 7, 8, 9, 10, 13, 18, 26, 27, 31, 33, 34, 36, 39, 47, 48, 53, 56.

Керівників цих дитсадків зобов’язані тримати на особистому контролі дотримання необхідних параметрів мікроклімату приміщень відповідно до санітарно-гігієнічних норм. Використовувати електронагрівальні прилади дотримуючись Правил пожежної безпеки в Україні та Правил експлуатації електрообладнання.

Всі інші дитячі садки, а саме: №№ 4, 11, 12, 17, 29, 30, 38, 40, 42, 49, 54 будуть працювати у звичайному режимі.

Відділ охорони здоров’я прийме невідкладні заходи щодо зниження рівня споживання природного газу в амбулаторіях № 4 та 8 Нікопольського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Керівникам амбулаторій необхідно тримати на особистому контролі дотримання необхідних параметрів мікроклімату приміщень відповідно до санітарно-гігієнічних норм.

Вищим навчальним закладам, професійно-технічним навчальним закладам рекомендовано вжити невідкладних заходів щодо зниження рівня споживання природного газу на підпорядкованих об’єктах.

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Почему «Варус» не заботится о здоровье и безопасности своих клиентов?

Читать наступну

В Никополе пришлось «откапывать» из снега грузовик

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство