Про розміри разової грошової допомоги до 5 травня деяким категоріям громадян у 2018 році

Про розміри разової грошової допомоги до 5 травня деяким категоріям ...
Картинка к: Про розміри разової грошової допомоги до 5 травня деяким категоріям громадян у 2018 році

Кабінетом Міністрів України прийнята постанова від 14.03.2018 р. №170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», якою затверджені розміри разової грошової допомоги до 5 травня:

- інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилось 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин (ст. 62).

- І групи – 3685 гривень;

- ІІ групи - 3265 гривень;

- ІІІ групи - 2845 гривень;

- учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків (ст. 61 ) - 1265 гривень;

- членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге - 630 гривень;

- учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога (ст. 63) – 525 гривень.

Доплата буде здійснена автоматично Дніпропетровським обласним центром по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат через відділення зв’язку або через установи банків пенсіонерам - за місцем отримання пенсій, а особам, які не є пенсіонерами за місцем їх проживання чи одержання грошового утримання.

У разі виникнення питань стосовно виплати разової грошової допомоги до 5 травня, Ви можете звернутись до управління праці та соціального захисту населення Нікопольської міської ради вул. Отаманська буд. 2, каб. № 202 та 203, тел.: 4-48-95, (095) 901-94-00.

Управління праці та соціального захисту населення

Начальник управління праці та соціального захисту населення О.П. Полянська

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Спортсмени із Нікополя взяли участь у Всеукраїнському турнірі з дзюдо

Читать наступну

Ремонт детской больницы обойдется в 26 миллионов гривен

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство