Про що говорили нікопольські депутати на сесії, яку ми не почули?

Про що говорили нікопольські депутати на сесії, яку ми не почули?...

Відбулось продовження пленарного засідання 27-ї сесії міської ради. На жаль, онлайн-трансляція його вийшла невдалою. Глядачі побачили лише зображення. Звук же, з невідомих нам причин, був відсутній. Сподіваємось, наступного разу такої проблеми не виникне. Про що ж говорили депутати?

Як повідомляє прес-служба міської ради, згідно порядку денного, на засіданні піднімалось питання щодо «Схвалення резолюції громадських слухань «Продовження терміну експлуатації енергоблоку № 3 Запорізької АЕС» від 15 вересня 2017року». Депутати розглянули та підтримали резолюцію, вміст якої несе негативне ставлення громади міста Нікополя щодо понадпроектного використання третього енергоблоку ЗАЕС.

Депутати проголосували «ЗА» питання про «Надання Відділу освіти і науки Нікопольської міської ради в постійне користування земельної ділянки для будівництва дошкільного навчального закладу (ясла-садок) санаторного типу «Світанок» на вул. 8 Березня, в районі будинку № 86 міста Нікополя».

Також, ухвалили рішення щодо «Надання Комунальному закладу «Нікопольський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту на території парку «Перемога» навпроти вул. Грушка» (плавальний басейн) та «Про надання дозволу КП «Ритуальна служба» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування на перехресті вул. Електрометалургів та вул. Будівельна за фактичним розміщенням кладовища».

Пленарним засіданням сесії було вирішено надати згоду на внесення змін до Договору купівлі – продажу об’єкта незавершеного будівництва «12-14 поверховий 64 квартирний житловий будинок, будівельною готовністю 42%» строком на два роки до 1 жовтня 2019 року.

Депутат міської ради Олександр Рибаков виступив із зверненням на підставі Постанови Нікопольської міської виборчої комісії про припинення ініціативи щодо відкликання з посади Нікопольського міського голови Андрія Фісака. Від імені та в інтересах територіальної громади Нікопольська міська рада вирішила схвалити звернення до генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ України, голови дніпропетровської облдержадміністрації щодо притягнення винних у порушеннях процедури збору підписів.

 

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Звідки береться патріотизм?

Читать наступну

Никопольчанин вернет 6 тысяч «Укртелекому» и отсидит 3 года

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство