Про стан з питною водою в Нікополі

Про стан з питною водою в Нікополі
Картинка к: Про стан з питною водою в Нікополі

Ми вже повідомляли про те, що через припинення виробництва рідкого хлору на хімічному заводі «Дніпроазот», майже 70 міськводоканалів України, в тому числі і Нікопольський міськводоканал, які застосовують у технологічному процесі виробництва питної води цей реагент, в екстреному режимі шукають варіанти вирішення цієї проблеми для забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я питною водою.

18 липня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Юрія Сокола, де в тому числі заслухали інформацію про ситуацію, що склалася на Нікопольському водоканалі.

Головний інженер Нікопольського водоканалу Олександр Шепетько доповів, що на сьогодні підприємство забезпечене рідким хлором до 23 липня. Наступна поставка ще двох контейнерів з цим реагентом очікується 21 липня, що дасть можливість забезпечити мешканців міста питною водою до 27 липня.

Чи змінюється ситуація щодо рідкого хлору в масштабах країни?

На це питання Олександр Шепетько відповів, що основний склад керівництва АТ «Дніпроазот» зараз знаходиться в Києві, де чекає на дозвіл продавати рідкий хлор за новою – вищою – ціною. Як тільки дозвіл буде отримано, на технологічних лініях хімічного заводу запустять виробництво рідкого хлору, після чого, протягом тижня, всі міськводоканали України будуть забезпечені рідким хлором для виробництва питної води.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Регата «Козацький шлях» -2018

Читать наступну

АО «Днепразот» возобновляет работу предприятия хлорной группы цехов

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство