• 23 сентября 2020

Про субсидію на квітень 2017 р.

Про субсидію на квітень 2017 р.
Картинка к: Про субсидію на квітень 2017 р.

Рішенням виконавчого комітету Нікопольської міської ради від 29.03.2017 року № 128 визначено, що опалювальний період для розрахунку пільг та субсидії закінчується 30 квітня 2017 року, незалежно від виду опалення, яким користується сім’я.

З 1 травня 2017 року управління праці та соціального захисту населення самостійно розрахує субсидію на наступний період для всіх отримувачів субсидії. Для цього, буде зібрано інформацію про склад сімей, розмір платежів, забезпеченість житловою площею та дані про доходи всіх зареєстрованих осіб за 2016 рік, що потребує певних витрат часу.

УВАГА!!! Відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню житлових субсидій, на заявників покладена відповідальність обов’язково, протягом місяця у письмовому вигляді повідомляти управління праці та соціального захисту населення про зміни в складі сім’ї, джерела доходу, зміну переліку одержуваних житлово-комунальних послуг (в т.ч. в разі встановлення лічильників), придбання майна, товарів або оплати послуг на суму, що перевищує 50 тис. грн. Якщо від громадян особисто не надійде звернення щодо вищезазначених змін, субсидію буде продовжено на наступні дванадцять місяців автоматично. Спочатку субсидію буде розраховано на неопалювальний період, а з початком опалювального сезону її розмір знову буде перераховано.

Повідомлення про розмір призначеної субсидії на неопалювальний період громадяни почнуть отримувати з червня 2017 року, щоб отримувачі субсидії своєчасно змогли розрахуватись за послуги, спожиті в травні 2017 року.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua 

Читать предыдущую

Кращі черлідери Нікополя навчаються в гімназії № 15

Читать следущую

Після звернення «СтопКору» меру Марганця принесли протокол про адмінпорушення, пов’язане з корупцією

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие