Продукти, які допоможуть перейти з літа на осінь

Продукти, які допоможуть перейти з літа на осінь

Справитися з перепадами температури чи зміни пори року допоможуть продукти, які багаті кислотами Омега-3. Про це розповіла лікар Вікторія Савицька.

Лікар рекомендує переглянути раціон, якщо ви болісно реагуєте на перехід з літа на осінь. Найдієвішими при пригніченому настрої, апатії та зниженні імунітету є гіркий шоколад, банани, червоний болгарський перець, грейпфрут, авокадо, зазначає експерт.

Також покращити здоров’я допоможуть ненасичені жирні кислоти. Вони покращують мікроциркуляцію крові в судинах головного мозку, роблять їх еластичнішими. Якщо організму не вистачає кислот Омега-3, то наші нервові клітини – нейрони – працюють у зниженому темпі, через що погіршується емоційний фон і виникає почуття туги. Тому обов’язково включайте в раціон рослинні олії – оливкову, соєву, соняшникову, арахісову. А також рибу, особливо морські види, – говорить Савицька.

Крім того, у раціон треба включити овочі та фрукти червоного і помаранчевого кольору. Всі вони позитивно впливають на нашу активність ендорфінів.

Джерело http://expres.ua

Читати попередню

Осторожно! Препараты, которые ничего не лечат

Читать наступну

5 самых распространенных болезней школьников — к чему готовиться родителям

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство