Прокуратура по справі Олександра Тихона

Прокуратура по справі Олександра Тихона
Картинка к: Прокуратура по справі Олександра Тихона

Нікопольською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні зареєстрованому 04.02.2017 по заяві громадського активіста помічника – консультанта народного депутата України Тихона О.В. за фактом можливого отруєння, за ознаками складу злочину передбаченого ч.2 ст. 15, ст. 121 КК України (замах на спричинення тяжких тілесних ушкоджень) та кримінальному провадженні зареєстрованому 09.02.2017 за фактом смерті Тихона О.В. за ознаками злочину, передбаченого ст. 115 КК України. На цей час вказані кримінальні провадження об’єднані в одне кримінальне провадження. 

З метою встановлення причин захворювання та смерті потерпілого Тихона О.В. призначено судово – медичну експертизу, проведення якої доручено експертам Дніпропетровського обласного бюро СМЕ.

Крім того, з метою встановлення можливого факту навмисного отруєння, що могло спровокувати тяжкі захворювання, призначено судово – медичну експертизу, проведення якої доручено експертам Державної установи «Головного бюро СМЕ МОЗ України» у м. Києві.

На цей час досудове слідство триває у кримінальному провадженні проводяться всі необхідні слідчі дії.

Стан досудового слідства перебуває на контролі Нікопольської місцевої прокуратури.

За результатами висновків проведених експертиз та слідчих дій у кримінальному провадженні буде прийнято законне та обґрунтоване рішення.

Прокурор
Нікопольської місцевої прокуратури
Н. Семенова

Джерело http://city-nikopol.com.ua

Читати попередню

Виктор Артеменко: О смерти Александра Тихона. Неужели мы никогда не узнаем правду?

Читать наступну

Сегодня ушел из жизни Александр Тихон!

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство