Пропонуємо отримати послуги психологічної реабілітації у реабілітаційних установах

Пропонуємо отримати послуги психологічної реабілітації у реабілітаційних ...
Картинка к: Пропонуємо отримати послуги психологічної реабілітації у реабілітаційних установах

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях», здійснюються заходи програми з психологічної реабілітації зазначеної категорії осіб.
З метою збереження або відновлення фізичного та психічного стану здоров’я, зниження тяжкості перенесених психічних травм, відновлення конструктивних відносин у сім’ї та суспільстві, пропонуємо отримати послуги психологічної реабілітації у реабілітаційних установах:

Для отримання послуг психологічної реабілітації постраждалі учасники Революції Гідності, учасники антитерористичної операції та особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях можуть звернутися до:

- відділу «Центр допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей» управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради за адресою: м. Нікополь, вул. Шевченка, буд. 237, тел.: (066)1242858;

- управління соціальної політики Нікопольської міської ради за адресою: м. Нікополь, вул. Отаманська 2, каб. 203, тел.: (095)9019400.

Читати попередню

До Нікополя з’їхалися скульптори на симпозіум

Читать наступну

«Я паркуюсь, как олень»: в Никополе водители оставляют машины возле мусорных баков

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство